Jesteś tutaj:

Miesiąc: luty 2019

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

 Działając w imieniu Zamawiającego – Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zamówienia pn.: Organizacja i przeprowadzenie grupowych warsztatów kompetencji społecznych dla uczestników projektu: „Nowe horyzonty, projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Blok pn.: Aktywizacja społeczna zgodnie z indywidualną ścieżką udziału w projekcie.

Więcej „ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY-.: Organizacja i przeprowadzenie grupowych warsztatów kompetencji społecznych dla uczestników projektu: „Nowe horyzonty”

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O WARTOŚCI PONIŻEJ 30 000 EURO

Działając w imieniu Zamawiającego – Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuję o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zamówienia pn.: Organizacja i przeprowadzenie poradnictwa psychologicznego oraz indywidualnych treningów interpersonalnych dla uczestników projektu: „Nowe horyzonty, projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Blok pn.: Aktywizacja społeczna zgodnie z indywidualną ścieżką udziału w projekcie.

  Więcej „ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA-Organizacja i przeprowadzenie poradnictwa psychologicznego oraz indywidualnych treningów interpersonalnych dla uczestników projektu: „Nowe horyzonty”

Do góry